Dedra

Dedra

Společnost funguje na stejném principu jako řada kosmetických společností, které prodávají své výrobky prostřednictvím sítě prodejních poradců a katalogového prodeje.

Spolupráce se společností DEDRA:

Postačí jen zaslat prvoobjednávku v libovolné výši

Svou objednávku obdržíte do 48 hod s objednanými výrobky, Vaším zákaznickým číslem pro další objednávky, produktový katalog, akční nabídky a další tiskoviny a materiály o členských výhodách a možnostech výdělku.

Ihned s PRVOOBJEDNÁVKOU získáváte okamžitou slevu (15-30%)Vlastní registrace je zcela zdarma a provádíte ji jako součást své první objednávky. Využijte oficiálních stránek DEDRA Innovations www.dedra.cz. Tyto stránky fungují jako běžné internetové obchody. Naplňte svůj košík a následně vytvoříte objednávku. V objednávce budete potřebovat číslo koordinátora. Budu velmi rád, pokud uvedete mé číslo zákazníka / koordinátora 114974

Vaši objednávku Vám přiveze PPL do 2-3 dnů balík na dobírku. Kromě objednaných produktů zde najdete i své zákaznické číslo, které budete používat při dalších objednávkách (toto zákaznické číslo Vám bude sloužit i jako číslo koordinátora, pokud se rozhodnete registrovat další zákazníky, prodejce a koordinátory). Najdete zde také jeden výtisk katalogu a spoustu dalších cenných informací.

Další Info,online katalog a první objednávka na www.dedra.cz

 

https://www.dedra.cz/dokumenty/2013/01/PRVOnad2500-darek.pdf

počítadlo.abz.cz